Mikoláš-kamenár, s.r.o.
Dom Služieb, ul.Vajanského
024 01 Kysucké Nové Mesto

Tel.:Telefón: 0905 38 94 96

profil


Spoločnosť Mikoláš - kamenár, s.r.o. vznikla v roku 2004 transformáciou firmy Dušan Mikoláš - Kamenár, založenej v roku 1991. Pôsobenie spoločnosti je v obci Radoľa, rozvojom sa rozšírilo aj do pobočky v Kysuckom Novom Meste.

V počiatkoch bolo zameranie len na výrobu a montáž náhrobných pomníkov, ako aj rekonštrukcie starých nahrobných pomníkov. Postupom času sa činnosť rozšírila aj na dovoz a predaj kameňa, výrobu a montáž krbov, kozubov, kuchynských liniek, kúpeľňových dosiek, parapetných dosiek, schodov, záhradnych stolov a iných doplnkov do domácností z prírodneho kameňa. V oblasti náhrobných pomníkov sme rozšírili služby aj o dovoz a predaj bronzových náhrobných doplnkov.

Dominantným znakom je ručná práca a individuálne riešenie každej objednávky. Zákazník týmto získava jedinečný produkt prispôsobený jeho požiadavkám, čiže hovoríme o riešení na mieru.

Ponúkané služby najčastejšie prevádzame v oblasti Kysuckého Nového Mesta a Žiliny. Ústretovosť a kvalita prevedenia umožnuje taktiež bez komplikácií využívať naše služby aj vrámci celého Slovenska. Taktiež nie je problematické vyhovieť aj zahraničným zákazníkom. Vďaka tomu sa s našimi kvalitnými produktami stretnete aj v Českej republike, Rakúsku a Švédsku.


Pevne veríme, že naše dlhoročné skúsenosti a Vaša predstava nás dovedú k vzájomnej spokojnosti.
Kalkulačka PZP

Code & design HTM studios | www.htm.sk »